Pokazywanie postów oznaczonych etykietą tortilla. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą tortilla. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 28 września 2015

3# Food truck :)

Wczoraj tak jak planowaliśmy, odwiedziliśmy food truck'i, które zawitały do Katowic :) Pojechaliśmy w trójkę- ja, mój chłopak i jego siostra. Każdy zdecydował się na inną potrawę ;) Oczywiście po 'gryzie' się wymieniliśmy, żeby móc porównać przysmaki. Uwielbiam takie akcje dzięki którym można spróbować całkiem innej kuchni, dlatego na food truck'i wybrałam się już 2 raz ;) A dziś z samego rana pobiegłam do lidla po odzież biegową ;p Dorwałam 2 bluzy i spodnie, jutro pochwalę się moimi zdobyczami.
Miłego dnia ;*



Mój langosh z "lubish langosh" :) Wersja z fetą, rukolą, suszonymi pomidorami, oliwkami, papryczkami i serem mozarella


Burger Tomka z "B.B.Kings" z soczystym mięchem i dodatkami
 Mało ostre zdjęcie przedstawia bułkę z stoiska "Osiem misek"z mięskiem ostrymi papryczkami i orzeszkami :)

A nasze pierwsze food truck'i wyglądały tak:


Ja: naleśnik z serkiem, łososiem, rukolą i sosem a Tomek meksykańska tortilla ;)

niedziela, 27 września 2015

2# Po weselnie !

Wczoraj z chłopakiem byliśmy na srebrnym weselu u znajomych jego rodziców.
Było bardzo fajnie. Trochę gości spośród rodziny, trochę spośród znajomych. Wszyscy świetnie się bawili. Tańców było sporo i oooogrom pysznego jedzenia :)
Dziś wybieramy się na food truck'i, które w ten weekend przyjechały do Katowic :d
Po takim weekendowym obżarstwie od poniedziałku trzeba zabrać się porządnie do pracy! :)
Wam życzę udanej niedzieli ;*
A tutaj zdjęcie pomysłowych przekąsek (mini tortille z kurczakiem i dodatkami oraz sałatka w pomidorku) + nasze karteczki