Wczorajszy dzień bardzo pozytywny. Widziałam się z koleżanką, więc plotki, kawka i słodycze były ;p Później widziałam się z Tomkiem, który był bardzo zadowolony z prezentu na dzień chłopaka. Nawet wysłał mi fotkę jak pałaszuje babeczkę Reese's ;) Byłam też na treningu- plecy i biceps zrobione! A dziś z samego rana zamknęłam się w kuchni tworząc placuszki jabłkowe :) Mam nadzieję, że u Was też tak słoneczna jesień za oknem! Miłego dnia ;*

jabłkowe placuszki z mąką pszenną pełnoziarnistą+dodatki: masło orzechowe, twarożek, ananas, dżem porzeczkowy i brzoskwiniowy oraz krem czekoladowo-orzechowy + sok pomarańczowy

