Pokazywanie postów oznaczonych etykietą banan. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą banan. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 8 października 2015

#10 Wolne chwile

Na uczelni odwołali trochę wykładów tak w ramach rozluźnienia atmosfery na początku roku ;p Korzystając z czasu wolnego zabrałam się za pieczenie :) Stworzyłam sernik i owsiano-słonecznikowe ciasteczka :) W ramach twórczości kulinarnej zrobiłam też nutellę z awokado, banana i kakao, którą planowałam przygotować już wiele razy. Zdziwiłam się bo krem bardzo mi zasmakował ;p Dlatego wczoraj posmarowałam nim porannego omleta a dziś rogala wieloziarnistego :) Wczoraj byłam na treningu klaty ;p Dziś wybieram się na 30 minutowe zajęcia 'mocny brzuch' ;) Wam życzę miłego wieczoru ;*

omlet z nutellą z awokado, masłem orzechowym i orzeszkami, serkiem jabłkowo-gruszkowym i borówkami, dżemem porzeczkowym, twarogiem i melonem+sok pomarańczowy


rogal wieloziarnisty z twarogiem, dżemem porzeczkowym, borówkami i melonem, nutellą z awokado i masłem orzechowym z orzechami+kawka


tak powstawała zdrowa nutella ;)


owsiane ciasteczka z słonecznikiem, śliwkami i rodzynkami 

sernik na spodzie 'babkowym' z polewą czekoladową+reszta marchewkowca i kawka :)


wtorek, 29 września 2015

5# Środowe omletowanie ;)

Dziś dzień chłopaka więc dla mojego kupiłam dużą czekoladę Ritter Sport ciasteczkowo-orzechową (jakiś czas temu były w Kauflandzie), masło orzechowe z Holandii (kupione w Kuchniach Świata) i babeczkę Reese's :) Myślę, że prezent trafiony bo oboje mamy skłonność do słodyczy ;p
Na dzisiejsze śniadanie zafundowałam sobie pysznego omleta z odżywką białkową. Po 17.00 wybieram się na siłownię z siostrą mojego chłopaka-w planie plecy ;p Ona także szykuje się na Runamageddon więc przygotowujemy się razem ;)
A wczoraj 5.5 km z Tomkiem- nie za dużo ale czasem nie warto przesadzać. Dla niego moje tempo trochę chyba za wolne bo w biegu zdążył mi zrobić kilka fotek :) Miłego dnia ;*

omlet z twarogiem orzechowym, melonem, borówkami, masłem orzechowym, bananem i dżemami-brzoskwiniowym i porzeczkowym+sok pomarańczowy


Jednak bieganie w terenie to przyjemność :)

niedziela, 6 września 2015

1# Słowem wstępu...

Uznałam, że w pierwszym poście powinnam się określić...ale sama jestem chaotyczna dlatego nie jestem pewna o czym dokładnie będę pisała na blogu. Chciałabym móc się tutaj dzielić tym wszystkim co jest ciekawe i inspirujące, tym co mnie w życiu napędza i dodaje energii, codziennymi błahostkami czy spostrzeżeniami. Na pewno nie zabraknie tematu kulinarnego, w szczególności śniadaniowego, ponieważ uwielbiam celebrować ten posiłek. Pewnie o sporcie i aktywności też będzie słówko, bo i to już od dłuższego czasu jest częścią mojej codzienności. O wszystkim i o niczym także pewnie szepnę ;p Mam nadzieję, że moja przygoda z prowadzeniem bloga nabierze obrotów a pisanie szybko wejdzie mi w nawyk ;)

Na przełamanie lodów-precle, które pojawiły się ostatnio w Lidlu :)

Te na zdjęciu podane z masełkiem, miodem i kremem czekoladowo-bananowym.