Pokazywanie postów oznaczonych etykietą śniadanie. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą śniadanie. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 1 października 2015

#6 Słoneczna jesień

Za oknem słoneczko świeci nastrajając bardzo pozytywnie. Chciałam iść pobiegać ale patrzę na termometr a tu 3 stopnie! Chyba wybiorę się wieczorem, licząc, że będzie trochę cieplej :) Chyba pójdę dziś też na 30 minutowe zajęcia na siłowni "mocny brzuch", które prowadzone na strefie funkcjonalnej skupiają się wyłącznie na tej partii ;)
Wczorajszy dzień bardzo pozytywny. Widziałam się z koleżanką, więc plotki, kawka i słodycze były ;p Później widziałam się z Tomkiem, który był bardzo zadowolony z prezentu na dzień chłopaka. Nawet wysłał mi fotkę jak pałaszuje babeczkę Reese's ;) Byłam też na treningu- plecy i biceps zrobione! A dziś z samego rana zamknęłam się w kuchni tworząc placuszki jabłkowe :) Mam nadzieję, że u Was też tak słoneczna jesień za oknem! Miłego dnia ;*
 
jabłkowe placuszki z mąką pszenną pełnoziarnistą+dodatki: masło orzechowe, twarożek, ananas, dżem porzeczkowy i brzoskwiniowy oraz krem czekoladowo-orzechowy sok pomarańczowy

Babeczka Tomka z masłem orzechowym i kawka :)


Do plotek cappuccino, orzeszki w karmelu i ciastka :)


wtorek, 29 września 2015

4# Cudowny poranek :)

Zapowiada się słoneczny dzień. Mamy w planie z Tomkiem iść dziś pobiegać trochę w ramach przygotowań do listopadowego Runmageddonu w którym oboje bierzemy udział :) Ja zdecydowałam się wyłącznie na rekruta, nie chcąc przeceniać własnych możliwości ;p
Dziś zjedliśmy śniadanie razem - było pyszne i sycące ;) Dodaję też zdjęcia wczorajszych zdobyczy z lidla i smakołyków jakie widziałam na rynku w Katowicach wracając z uczelni ;)


jogurtowa owsianka z suszonymi śliwkami, płatkami śniadaniowymi (kokosowe poduszki i cheerios cynamonowe), borówkami, melonem, orzeszkami w karmelu, masłem orzechowym i kremami (orzechowym i czekoladowo-bananowym)+ herbata zielona i pomarańczowa


 

spodnie do biegania i 2 rodzaje bluz-jedna czarna z kapturem a druga szara :)

taaaakie pokusy w samym centrum Katowic ;)